Zadáno pro učitelského Tomáše Hromádku

29. října 2018 v 22:24 |  - LÍPA 100. republiky
Tomáš Hromádka zde na chuchle.blog.cz položil několik otázek. Tak mu pojďme společně odpovědět...

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, strom a venku

Snímky Hynek Kašpar: Například na Zbraslavi se pietního aktu zůčastnili jak občané, spolky, politické strany, představitelé radnice, skauti, děti, ale i cyklisté atd. Proč to nešlo podobně udělat ve Velké Chuchli. Odpověz Tomáši.

TOMÁŠ HROMÁDKA: "Proč se lidi nenávidí? Ptáte se pane Burle a já Vám odpovím. Je to i díky Vám, protože rozeštváváte lidi. Možná to myslíte dobře, ale výsledek je prakticky vždycky obrácený. To se týká i Vašich přitroublých komentářů.

VÁCLAV BURLE: Tomáši můžeš prosím uvést konkrétní fakta jak rozeštvávám lidi? Otázka je to jednoduchá, tak prosím odpověz! A rovněž uveď - prosím - ty přitroublé komentáře.

Na obrázku může být: 4 lidé, smějící se lidé, stojící lidé a venku

TOMÁŠ HROMÁDKA: "Ve čtvrtek jsme ve škole celý den připomínaly výročí republiky. Vy jste byl pouze před školou, neviděl jste, co všechno děti samy vytvořily a jak si s pomocí mých kolegyň výročí republiky připomněli."

VÁCLAV BURLE: Já jsem nepsal co se dělo ve třídách. Tam jsem nebyl. Já jsem psal o pietním aktu, který probíhal před školou. A to byl jeden velký průser!!! A buď nyní od té dobroty a napiš odpověď na následující otázky. Děkuji.

Není snad pravda, že nefungoval mikrofon a tak většina dětí vůbec neslyšela projevy? Není snad pravda, že tam nebyli až na několik výjimek, dva tři, občané. Proč jste je nepozvali? Není snad pravda, že se nedostavili současní i budoucí zastupitele obce, včetně pana Melichara, Felixové, Maříka atd. Jaký je na to tvůj názor. Není snad pravda, že nepřišli ani chuchelské spolky a členové politických stran? Není snad pravda. že při výsadbě pamětní lípy opět zastupitelé a chuchelští občané nebyli, tak jako i spolky? Je podle tebe správné, že jejich natrucakce zapmněla na výsadbu druhé, vlastní lípy? Není snad pravda, že lidé, zastupitelé, např. Mařík, Melichar, si uskutečnili vlatní akci? Proč to udělali? Já ti odpovím. Protože zastupitele se mezi sebou nenávidí až za hrob. Nebo si myslíš že to není pravda? Už se těšíme na tvé odpovědi!

Na obrázku může být: 6 lidí, smějící se lidé, sedící lidé

TOMÁŠ HROMÁDKA: "Píšete dezinformace, mystifikace i co se týká nedělní akce, kterou pořádali hasiči. Stačilo se na místě zeptat hlavních organizátorů (hasičů) a zjistil byste, že nejde o žádnou truc akci, ale prostě nápad akčních hasičů, kteří chtějí v Chuchli obnovit spolkový život, spolupráci spolků a setkávání sousedů, tak jak to bylo běžné před lety."

VÁCLAV BURLE: Mýlíš se. Jak tam přišel pan Mařík tak pokládal mé osobě jednu otázku za druhou. A nyní otázky na tebe: Nemyslíš si, že by obec měla držet při sobě a také pietní akty pořádat společně? To co se v Chuchli stalo se neodehrálo nikde po celé České republice. Viz zde vložené fotografie ze Zbraslavi. Píšeš, že hasiči chtějí v obci obnovit spolkový život. Tím chceš říci, že chuchelská radnice tento zájem nemá? Že to nedělá? Vždyť jak Mařík, tak i Melichar, jsou zastupitele. Ani oni to nedělají? Prosím odpověz. Dále jsi napsal, že kolem akce hasičů píšu dezinformace, mystifikace. Tak prosím uveď co konkrétně, opakuji konkrétně máš na mysli. Děkuji a těším se na tvé odpovědi...

Na obrázku může být: 2 lidé, smějící se lidé, venku

Jak bude pan Hromádka odpovídat, tak budu přidávat ze Zbraslavi fotografie. Proč podobné nebylo možné v Chuchli udělat. Odpověď je jednoduchá. Chyběli občané, ale i spolky, zastupitele, úředníci z radnice atd.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ustavující schůze zastupitelstva ve Velké Chuchli | 29. října 2018 v 23:24 | Reagovat

...se bude konat 5. listopadu od 18 hodin v K8, dříve Femat! Bude se volit starosta, v tomto případě starostka, a dva místostarostové atd.

2 T.Hromádka | 30. října 2018 v 5:53 | Reagovat

Nehodlám na vašem mystifikačním a manipulativním webu diskutovat. Pouze uvádím na pravou míru nepravdivé informace pane manipulátore. Chuchle není Zbraslav a Zbraslav není Radotín.

3 T.Hromádka | 30. října 2018 v 6:00 | Reagovat

Celé vaše zpravodajství z oslav má subjektivní charakter a odpovídá zaměření této webové aplikace - tedy soukromému deníčku čili Blogu. Vaše manipulativní snaha měnit než skutečnosti podle svých vybájených představ nepřispívá k rozvoji obce a ani ji nikam neposouvá.

4 T.Hromádka | 30. října 2018 v 6:11 | Reagovat

Jedinou pravdivou informací z Vašeho textu je fakt, že vlivem povětrnostních podmínek vypověděl službu bezdrátový mikrofon. To ostatní jsou subjektivní bláboly.

5 Hans | 30. října 2018 v 10:04 | Reagovat

[2]: To má Hromádka pravdu. Chuchle to je jeden velký bordel.

6 Svědek | 30. října 2018 v 12:24 | Reagovat

Tomáš Hromádka má plnou pravdu.On pro Chuchli hodně udělal a dělá stále. Co pan Burle? Jen se ohání okrašlovacím spolkem, který neexistuje a skutečnosti zkresluje a štve - to je vše. Ať si zamete před svým prahem a už se zklidní.

7 Václav Burle | 30. října 2018 v 22:23 | Reagovat

[6]: Když okrašlovací spolek neexistuje, tak kdo postavil kamennou stelu v Lahovičkách? Kdo se zasloužil o to aby se v obci vysadila památní lípa? atd.

8 Václav Burle | 30. října 2018 v 22:26 | Reagovat

[4]: Je subjektivním blábolem, že na čtvrtečním pietním aktu ve škole mimo dětí nebyla ani noha? Žádný občan, ani hasiči, spolky, zastupitele, včetně pana Maříka, Felixové, Melichara? Odpovíš? Je to pravda nebo to není pravda. Jak jednoduchá otázka na zodpoovězení.

9 Položím ti jednoducou otázku. Jestli jsi chlap, tak odpovíš | 30. října 2018 v 22:31 | Reagovat

[8]: Souhlasíš s tím, že při vysazení památní lípy (0918 - 2018) nebyli hasiči a další chuchelské spolky, politické strany, ale třeba i důchodci atd. To ti připadá normální? Etické? Ty dobře víš jak si děcka s lopatami v ruce ten pietní akt užívaly. Proč ne například hasiči, rybáři, zahrádkáři, jezdecké učiliště apod.? Jak asi tento fakt napíšeš do chuchelské kroniky.

10 Martin Melichar na svém facebooku | 30. října 2018 v 22:43 | Reagovat

Martin Melichar: I přes deštivé počasí proběhlo kladení věnců chuchelskými spolky při příležitosti oslav 100. výročí samostatného Československa. Za organizaci patří velký dík SDH Praha Velká Chuchle.

Václav Burle: Proč jsi se Martine Melichare nezúčastnil hlavního pietního čtvrtečního aktu. A proč jsi nebyl při vysazování pamětní lípy. Kde jsi se jako zastupitel zapomněl?

11 T.Hromádka | 31. října 2018 v 21:01 | Reagovat

Intriky, pletichy, mystifikace, fantasmagorie, bláboly, porušování autorských práv, a v poslední době i sexistické a neetické narážky - to je princip pana Burleho. V podstatě porušuje veškerá pravidla nastavená serverem Blog.cz, které mohou vést ke smazání tohoto blogu, jenom čekám, kdy k tomu dojde. Dále svévolné mazání komentářů, jejich úprava, přebírání do článků (nesouhlasím s vytahováním svých komentářů do článků - včetně úpravy mého jména - zde na blogu vystupuji jako T.Hromádka - pokud jste chlap pane Burle, Vašimi slovy, tak ty moje texty, které jste převzal do článku SMAŽTE!!!)

12 Václav Burle | 31. října 2018 v 21:26 | Reagovat

[11]: Souhlasíš s tím, že při vysazení památní lípy (0918 - 2018) nebyli hasiči a další chuchelské spolky, politické strany, ale třeba i důchodci atd. To ti připadá normální? Etické? Ty dobře víš jak si děcka s lopatami v ruce ten pietní akt užívaly. Proč ne například hasiči, rybáři, zahrádkáři, jezdecké učiliště apod.? Jak asi tento fakt napíšeš do chuchelské kroniky.

13 Václav Burle | 31. října 2018 v 21:32 | Reagovat

[11]: Píšeš Tomáši: "Intriky, pletichy, mystifikace, fantasmagorie, bláboly atd."

Tím tě veřejně žádám aby jsi ty mé intriky, pletichy, mystifikace, fantasmagorie, konkrétně popsal. Co máš na mysli?

Já si vždy zakládal a zakládám na pravdivých informacích. Tak které jsou tady na blogu zfalšované? Moc se těším na tvojí konkrétní odpověď. A při té příležitosti prosím nezapomeň zodpovědět i ty výše v článku položené. Děkuji.

A odpusť si to vyhrožování. Až tento blog smažou, tak budeme vědět kdo je toho původcem. A já opět budu za Jana Husa, kazatele a mučedníka.

14 Pane | 31. října 2018 v 21:41 | Reagovat

Burle s blogem pokračujte, čtu to ráda každý den. Nenechte so otrávit .........

15 M.V. | E-mail | 31. října 2018 v 22:02 | Reagovat

Jste směšní svou snahou o "spojování" lidí, jenom si hrajete na Bohy, fakt si myslíte, že dneska může nějak "spojovat" dívání se přes růžové brýle, výměna kompotů nebo pomníkové vlastenčení? Vždycky budou spory mezi zájmy developerů a obyvateli, politickými stranami, mezi svobodomilnými a kasárenskými sociálními inženýry, mezi zastánci konzumu a ekologie, ..... na různosti není nic špatného, potřebujeme jen demokratická pravidla jak se v Chuchli domlouvat, žádná nemáme. Říkat o někom, že rozděluje obyvatele jiným a třeba i cáklým názorem je tak do časů národního obrození nebo Rudého práva.

16 T.Hromádka | 31. října 2018 v 22:31 | Reagovat

Paní, pane M.V. škoda, že se neumíte podepsat. Jinak já se za Boha nepovažuju, toho jsem dalek. Nikdo nejsme neomylní a ani nikdo z nás nemůže být Mirek Dušínů z Rychlých šípů. Mě jenom vadí, že pan Burle si neověřuje fakta, mystifikuje, často i lže ve svůj prospěch, je neetický, záměrně překrucuje fakta, upravuje a maže komentáře, vystupuje pod cizími jmény (což se dá považovat za určitou psychickou poruchu) a na svém webu blábolí a nedodržuje pravidla Blog.cz, se kterými souhlasil, když svůj internetový deníček (o kterém prohlašuje, že je to web všech chucheláků, ač nepřipustí názor nikoho jiného) zakládal. Je ale možné, že si to neuvědomuje, a že to dělá z čistého entuziasmu a zájmu o věc. Výsledek je ale vždy obráceně.
Sice se hašteříme, ale jinak jsme s panem Burlem v podstatě kamarádi.

17 To samé co Burle dělají | E-mail | 1. listopadu 2018 v 8:17 | Reagovat

i komunální politici.

18 Martin Melichar na facebooku | 1. listopadu 2018 v 17:55 | Reagovat

Martin Melichar na svém facebooku |

Martin Melichar: I přes deštivé počasí proběhlo kladení věnců chuchelskými spolky při příležitosti oslav 100. výročí samostatného Československa. Za organizaci patří velký dík SDH Praha Velká Chuchle.

[10]: Václav Burle Proč jsi se Martine Melichare nezúčastnil hlavního pietního čtvrtečního aktu. A proč jsi nebyl při vysazování pamětní lípy. Kde jsi se jako zastupitel zapomněl?

Martin Melichar
Martin Melichar Pracuji a proto jsem se nemohl této akce účastnit.

Václav Burle Vidíš a ostatní také pracují a také se nemohli zúčastnit. Tak proč jste tak významný pietní akt dělali v pracovní den?

Martin Melichar Ale Vašku, to se mě ptáš špatně. Toto rozhoduje a zajišťuje vedení radnice. Zastupitelstvo toto neschvaluje. Zastupitelem budu až po složení slibu v pondělí 5. 11. 2018.

Václav Burle Zastupitele neschvalují pietní akty? Vždyť i ty stojí nemalé peníze. Letos kromě hudby, kytic, věnců se kupovala i lípa?

A nejsem vůbec rád, že jsi si opět tak naběhl. Ty jako starosta jsi přece pietní akty, zejména květnové, také organizoval ve všední dny, ne o státním svátku. A dobře víš, že jsem vždy, i za pana Fresla, křičel, že je to špatně. A to se ukázalo nyní i u tvé osoby. Vy jste nepoučitelní...

19 Václav Burle | 1. listopadu 2018 v 22:12 | Reagovat

[16]: Já ti Tomáši odpovím řádky, které jsem zde na blog již několikrát vložil. Ty ale neodpovídáš!

Píšeš Tomáši: "Intriky, pletichy, mystifikace, fantasmagorie, bláboly atd."

Tím tě veřejně žádám aby jsi ty mé intriky, pletichy, mystifikace, fantasmagorie, konkrétně popsal. Co máš na mysli?

20 marie | 1. listopadu 2018 v 22:35 | Reagovat

Pěkné fotografie. Hlavně ty černobílé.

21 T.Hromádka | 2. listopadu 2018 v 7:26 | Reagovat

[19]:  Až smažete neoprávněné texty...

22 Burle | 2. listopadu 2018 v 20:53 | Reagovat

[21]:a demokrat? Pane Hromádka jste snad naivka? Jen jo zažalujte,nic jiného si nezaslouží!

23 Robert Pořízek | 5. listopadu 2018 v 9:44 | Reagovat

[11]:
Dobrý den pane Hromadko.
Ne vždy spolu souhlasíme a ne vždy se shodneme, ale myslím, že v drtivé většině případů, byli naše reakce minimálně slušné a k věci, jen psané z jiného pohledů.
Ovšem v tomto případě s Vámi musím plně souhlasit a do jisté míry i podpořit Váš názor na neetické a nezákonné chování pana Burleho, zde na jeho blogu.

S tím co popisujete mám nejednu zkušenost. Několikrát jsem žádal pana Burleho o vymazání článku, do kterého vložil mé komentáře a o vymazání mého jména pod novým komentářem, který jsem nepsal atd. ovšem bez výsledně.

Domnívám se stejně jako Vy, že tento blog, takto vedený, má našlápnuto k vymazání a zablokování administrátorem.
Ono i to, kolik je tady anonymů a pod kolika z nich vystupuje sám pan Burle je zarážející. Nehledě na to, že za lživé a nepravdivé komentáře (podepsané anonymem) odpovídá majitel, tedy pan Burle.

Zákon hovoří jasně, diskutující musí být v případě stížnosti a podobně dohledatelný a pokud to není možné, odpovědnost se přenáší na majitele blogu, který plní funkci "cenzora".
V případě uveřejnění fotografie osoby, bez jejího souhlasu, se majitel podle nařízení GDPR vystavuje postihu v řádu statisíců. Mimo jiné i jakákoliv narážka na osobu, podle které, je ta osoba identifikovatelná je nezákonná.

Pan Burle by se měl jako redaktor, žurnalista a pronajímatel prostoru na soc. sítích dostatečně informovat o právech a povinnostech, které mu z toho vznikají.

Robert Pořízek

24 Václav Burle | 5. listopadu 2018 v 10:20 | Reagovat

[23]: Já vám pane Pořízku odpovím jednoduše. Právě vy jste zde na blogu pečený vařený. Proč asi. No protože jinde nemáte pro své názory prostor. Jak jednoduché. Vždyť sem nemusíte do komentářů psát!

25 Václav Burle | 5. listopadu 2018 v 10:31 | Reagovat

[11]: Tomáši, kdybych ten šlánek smazal, tak by jsi přece pak neměl na co odpovídat. A to je důvod proč to udělat nemohu. Navíc bych smazal pod článkem celou diskusi. Tak se vzchop a na otázky odpověz.

26 T.Hromádka | 6. listopadu 2018 v 15:14 | Reagovat

Smažte neoprávněné texty. Opravte moje iniciály na T.Hromádka (bez mezery).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama