Zamyšlení ke starostům Chuchle

27. září 2018 v 9:34 | Postůjte, poseďte, nalijte si něco dobrého a zavzpomínejte. Kdyby jste měli od roku 1990 zhodnotit práci starostů k jakým názorům by jste došli? Pište do komentářů pod tento článek. |  Volby 2018
ROBERT MAŘÍK,
zastupitel za TOP 09,
několika řádky klepl hřebíček na hlavičku

"Na základě čtyřletého působení jako zastupitel městské části Praha - Velká Chuchle jsme zklamán působením a fungováním zastupitelstva. Na radnici chybí kontinuita, která je důležitou devizou pro rozvoj a fungování obce. Zastupitele mají fungovat jako tým lidí, kteří jsou připraveni pracovat společně, jednat a hledat shodu pro projednávané projekty a hledat společná řešení. Za volební období se i některé věci podařily, ale u mne převládá pocit, že důležitá témata a velké problémy obce se neřešily a byly tiše odloženy do neurčita. Také nefunguje informovanost občanů tak, jak by si zasloužili. nechtěl jsem pro obec pracovat jako opoziční zasupitel, ale bohužel okolnosti k tomu vedly a nic s tím nešlo dělat. Za situace, která na zastupitelstvu panuje, je to boj s větrnými mlýny."

DISKUSE: Václav Burle - Lépe by to nikdo nenapsal. Několik řádek a je v ních obsaženo vše co všichni cítíme. Problémem ale je, že při pohledu na volební kandidátky se s velkou pravděpodobností na radnici nic nezmění. Nechtělo by to zásadní obměnu lidí? Chucheléků? Tak snad až za další čtyři roky. Nepředurčují slova pana Maříka aby právě on se stal starostou obce? Otázkou je zdali by měl zájem...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Petr | 27. září 2018 v 11:31 | Reagovat

Tak pan pekar skoncil drive, nez zacal. https://www.sreality.cz/detail/pronajem/komercni/obchodni-prostor/praha-cast-obce-velka-chuchle-ulice-starochuchelska/3376332380#img=0&fullscreen=false Nemate k tomu blizsi informace, pane Burle?

2 Omyl pana Burleho | 27. září 2018 v 13:04 | Reagovat

Na rozdíl od pana Burleho cítím z článlu pana Maříka naopak jen jeho osobní výmluvy na výsledek jeho 4 leté činosti co by zastupitele za TOP 09. Především snahu vyvinit se,že ve funkci předsedy výboru majetku nevěnoval pozornost k ochraně majetku obce v Čechoslovanu a napomohl tak k jeho dnešním tragickým koncům.Přesto ho chce pan Burle za starostu. Je to jeho vůle,proč ne. Ale měl by mluvit za sebe a ne za všechmy ostatní. Třeba já cítím činost pana Maříka zcela jinak a za starostu si představuji někoho jiného.

3 Omylem jsi tu ty. | 27. září 2018 v 14:55 | Reagovat

[2]:Ten p.Mařík tě v pondělí musel hodně nakrknul. Tak dlouho jsi ty „podklady“ pro vyvlastnění Čechoslovanu dával dohromady. Stačilo si přečíst Katastr  nemovitostí. Sportoviště a rekreační plochy. Ne, budova, střídačky ,ploty jak jsi tady vyprávěl! :-)
Vlasák Zdeněk

4 A koho si představuješ za starostu? | 27. září 2018 v 14:57 | Reagovat

[2]: Snad ne parazita žijícího na úkor Chuchle nebo si představuješ samostatného solitéra, který si řeší především svoje osobní zájmy. Ježiš, nechceš nám snad nabídnout samotného předsedu  KV. No tak to děkuji, nechci ! Vol 2. To dáš ! :-)
Vlasák Zdeněk

5 Václav | 27. září 2018 v 19:48 | Reagovat

[1]: Já jenom vím, že potřeboval nutně peníze na další nákup zařízení. Hnětače apod. Asi peníze nesehnal.

6 Václav Burle | 27. září 2018 v 19:52 | Reagovat

[2]: Nenapsal jsem že chci pana Maříka za starostu. Protože chodím na zastupitelstva, tak vím, že jmenovaný je velice pracovitý a nenechává si kálet na hlavu. To se o mnohých zastupitelech říci nedá.

7 Václav Burle | 27. září 2018 v 19:54 | Reagovat

[2]: Musíte si uvědomit, že causa Čechoslovanu se táhne pravděpodobně již od roku 1990. A to přehnaně řečeno byl pan Mařík ještě v plenkách. Takže problémy kolem fotbalu mu nelze házet na hlavu...

8 Tomas Kesl | 27. září 2018 v 20:57 | Reagovat

Pekar nemohl utahnout najem který mu naparil pan Jakl.
Neslo by to ze stany TOP09 a CHUCHELAKU TROCHU JINAK bez tech urazek a toho neustaleho napadani vseh a vseho. Nemohou byt ty predvolebni trenice v nasi obci alespon trochu slusne. Od pana Vlasaka  zde na stankach padaji jen same urazky a zloba. Jak tento clovek chce delat zastupitele. Mame se tesit na stejny slovnik a uroven projevu? Vzdyt to je dno zumpy.
Cetl sem tady ze zastupitel Kaderabek nebydli v obci to je asi problem ale nevadi ze v obci nebydli ani pan Vlasak. Clovek který kandiduje v obci ve které nebydli urazi ostatní kandidaty a vsechny kdo sem napise.
Na to se hodi jen jedno porekadlo. Ten kdo kaze vodu a pije vino.
Uz je mi z tech voleb zle. Dekuju panu Vlasakovi o víkendu budu radeji na chate.

9 blog | 27. září 2018 v 22:01 | Reagovat

[8]: Nájem pekaře byl cca 130 korun za metr  čtvereční. To v dnešní době je snad slučná cena.

10 ANKETA | 27. září 2018 v 22:06 | Reagovat

Bohužel jsem zapomněl do ankety napsat Mgr. Lenku Felixovou. Tak jí dejte hlas zde v komentářích...

11 Pro pána | 30. září 2018 v 22:10 | Reagovat

[8]:Vážený pane
K anonymům se úmyslně chovám ve stylu:“ Na hrubý pytel, hrubá záplata!“. Z další části vašeho příspěvku je jasně vidět jak jste ovlivněn dezinformační kampaní zastupitele RP a jeho „anonymního“ kolegy VK a jiných podporovatelů Modráků.
Mohu vás uklidnit, že vámi zmiňovaný p.Vlasák žije ve Velké Chuchli od svého narození  po  dobu cca 45 let a nikam se neodstěhoval. To, že postup některých členů KV hraničí se Stalkingem  je faktická věc. Bohužel pro vás se jejich činnost již tradičně nezakládá na pravdě . Ale to je u těchto lidí normální.
Chápu, že je vám z voleb zle. A to jsme ještě neprobrali spoustu zajímavých témat, kterým se Modří statečně vyhýbají . Nadjezd vs. Podjezd , Hospodaření MČ v posledních letech  a další a další.
Jsem poctěn, že jste se odhodlal a po více jak 12 letech existence různých diskusních fór, které se zaobírají stavem ve Velké Chuchli jste svůj první příspěvek věnoval mě. :-)
Děkuji a jsem vám s pozdravem
Vlasák  Zdeněk

P.S.: Byl bych rád, aby váš další příspěvek byl veden ve faktické rovině a nestál pouze na hliněných nohou fabulace tak jako u pana Pořízka .  Hezký den ZV

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama