První modní přehlídka ve Velké se uskuteční?

9. června 2018 v 12:51 |  Portrét
Nedávno jsme zde přinesli několik fotografií dříve narozených modelek, dam, které jsme měli čest fotografovat v historické části Prahy na předváděcím molu.

Napadla nás myšlenka podobnou modní přehlídku uskutečnit v naší milované vísce. A mohly by se předvést se svými šatníky, klobouky, kabelkami, diamanty, zlatem a platinou, nejen dříve narozené občanky, ale i ty nejmladší. Vždyť není veřejným tajemstvím, že jak v Malé, tak i ve Velké máme se na co dívat, co obdivovat. A tahle na snímku má nejen překrásné šaty. Kdo první napíše do komentářů kdo je jejich tvůrcem tak obdrží jejich první kopii. Tak se nejen madam snažte. Takové nikde nekoupíte.

Ze snímku je patrné, jak se historická doba v obci změnila. Dnes všechny chodí nakupovat do samoobsluhy jako dámy. Je zcela nemožné aby děvčata, ale i ženy, seniorky, šly neupravené, nenamalované a bez zlatého a podobného příslušenství. Holt jejich mužský se pak musí pořádně, ale pořádně otáčet...


Z přehlídky v historické části hlavního města. Uděláme v letošním roce podobnou fotografii i u nás v Chuchli?

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 řežeme kácíme | 9. června 2018 v 14:44 | Reagovat

tak tenhle strom u samoobsluhy nám obec chtěla poslat k zemi.  Odborníci řekli ne!!!  Bude se jenom ořezávat. A proč se měl skácet? Místo něj bude stát třípatrová radnice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama