Oznámení obecního úřadu

18. června 2018 v 12:02 | Návrh okrašlovacího spolku se dovršil. Seniorky a senioři do plavek... |  Klub seniórů
Jedná se o pilotní program. Podle zájmu dříve narozených občanů se v příštím roce pravděpodobně přejde na jiný výhodnější model. V této souvislosti, aby projekt nezkrachoval, a to by byla velká škoda, vždyť se jedná o procedury, které předepisuje lékař. V souvislosti se zdravotnictvím rehebilitační kapacity nestačí.

INFORMUJTE PRARODIČE, RODIČE, DOPŘEJTE JIM PRO JEJICH ZDRAVÍ TÉTO MOŽNOSTI
NEJDE JEN O PLAVÁNÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O VÍŘIVKY A MASÁŽNÍ PRAMENY
CO SE DÁ LÉČIT TO POSÍLÍ

Zvýhodněné vstupenky do Aquaparku Barrandov pro seniory nad 65 let, s trvalým pobytem ve Velké nebo Malé Chuchli, je možné si vyzvednout na ÚMČ Praha-Velká Chuchle u paní Černé. Maximální počet vstupenek na 1 měsíc - 4 ks na osobu, cena za 1 vstupenku činí 40,- Kč.

Poznámka I: Vstupenky nejsou určeny jen pro členy chuchelského Klubu seniorů. Získat je může, viz text výše, kdokoliv kdo dosáhl věku 65 let...

Poznámka II: Okrašlovací spolek zastupitelstvu doporučoval model, který je velice úspěšný nejen na Praze 5, ale i v dalších městských částech hlavního města. Chuchelské zastupitelstvo oprávněně zvolilo pilotní plán. Podle toho jak se osvědčí se s velkou pravděpodobností přejde na ten o výrazně výhodnější. To znamená na legitimace, které budou opravňovat seniory ke vstupu od úterý do pátku a to na dobu čtyřiceti minut.

** ** ** ** **


A proč si řidiči historických vozů vybrali právě Velkou Chuchli? My víme a brzy budete vědět i vy....

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Odposlechnuto na chuchelské cyklostezce | 18. června 2018 v 12:29 | Reagovat

(Máte podobné příběhy? Tak pište...)

To si tak jedete padesátej kilometr svý cyklotrasy, jste rádi, že jste rádi a najednou cítíte, jak těsně za váma někdo funí. Otočíte se a fakt, chlap. Tak si říkáte, no jo, debil...

Po pár minutách se zařadí vedle vás a něco říká. Vyndáte levý sluchátko a vyčkáváte...

On: "Jedete hrozně rychle, je šílenej vítr, sem se za vás musel schovat, abych se trochu svezl. Abyste mi jako rozrážela ten šílenej vítr..."

Usmějete se a říkáte si, no jo, typickej chlap, než aby najel před vás a rozrážel vám ten "šílenej" vítr, raději se za váma poveze...

On: "Kudy jedete?" Odpovíte...
On: "No jo, po asfaltu, co? To jste si měla koupit užší gumy, takhle to musí bejt strašná dřina, kdybyste si koupila užší gumy, to by vám to jelo líp a rychlejc!"

Usmějete se a říkáte si, jasně, na to čekám celej život, až přijedeš ty a poradíš.

On: "Měla byste jezdit lesem, tam nejsou žádný lidi, tady to jsou samý lidi, nebo děti. To v lese žádný lidi nejsou, já jezdim jenom v lese."

Zase se usmějete a říkáte si, jasně, v lese nejsou žádný lidi, jenom ty.

On: "Pojeďte, tady k řece, znáte to? Taková polní cesta, žádný lidi..."

Zakroutíte hlavou, jako že fakt ne, a říkáte si, jasně, polní cesta, žádný lidi, jen my dva a celou dobu budu poslouchat, že bych si měla koupit užší gumy a jezdit lesem místo po asfaltu.

On: "A číslo, nebo facebook byste mi nedala?"

Zase zakroutíte hlavou, řeknete sbohem, vrátíte sluchátko kam patří, pustíte Black Eyed Peas a těch pět kilometrů domů se už jen smějete.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama