Stěhujeme! Ale kam?

12. května 2018 v 20:50 |  Aktuality
Kdo nezalévá nic nesklidí...


Co se tady v parčíku asi stalo? A kolik to všechno bude stát peněz?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Myš | 12. května 2018 v 21:20 | Reagovat

Oni ale sklízejí!

2 Zdeněk Březina | 13. května 2018 v 9:56 | Reagovat

Proč se ptáte? To jste nezaregistrovali, že sem byli zavlečeni škůdci, jejichž housenky stačily zlikvidovat veškeré buxusy, nejen u nás, ale po celé republice.

3 blog | 13. května 2018 v 14:23 | Reagovat

[2]: Děkujeme za vysvětlení. To asi ví málokdo. A proto tento blog existuje abychom ve všem byli včas v obraze. Ta likvidace zeleně je příkladem jak neznalost, neiformování, přináší naprosto zbytečné fámy.

4 Okrašlovací spolek | 13. května 2018 v 14:25 | Reagovat

Likvidací keřů, tak na Kazínské dochází ještě k větší možnosti v parčíku vysadit ke stému  výročí republiky Lípu svobody. Stačí vykopat jámu, navézt zeminu, nalít vodu. A slavit!!!

5 Co neumí chuchelský úřad umí v Modřanech a v Radotíně | 13. května 2018 v 14:37 | Reagovat

Nedávno jsme zde informovali o výstavbě přírodního jezera u Vltavy v Modřanech. Podobné již existuje v Radotíně a lidé si ho zejména v horoucím létě moc pochvalují. Je to ráj pro děti a jejich rodiče.

V těchto dnech vzniká v Radotíně u cyklostezky na břehu Berounky nový fitpark. Ke sportovnímu vyžití tady bude zdarma k dispozici nemálo cvičebních prvků a běžecká dráha. Jedná se o spojení funkčního cvičení, které využívá váhy vlstního těla. Vše je koncipováno tak, aby to sloužilo všem generacím. Od dětí, mládeže až po dříve narozené. Místo je vybrané v oblasti, ve které se neustále pohybují běžci, bruslaři, cyklisté, vodáci. V blízkosti jsou i tenisové kurty.

Kdy se konečně probudíd chuchelské zastupitelstvo a podobně začne konat na zasypaných poldrech u Vltavy. Na magistrátu hlavního města Prahy jsou na tyto aktivity vyčleněny desítky milionů korun. Není snad důvodem, že Chuchle stále nemá stavební výbor, který by plánoval, navrhoval, budoval a neprodleně konal?

Vedení obce naopak na chuchelské obyvatelstvo připravuje obrovskou boudu. Jestliže se občane nazačnou ihned zajímat, tak budou brzy nevratně hodně nemile překvapeni. Ale kdo ví. Určitě se najde několik jedinců, jedinců, jedinců, kteří budou ve vlastním zájmu spokojeni.

6 Spoluobčan Jiří Paroubek | 13. května 2018 v 14:48 | Reagovat

Je to takový hodný neškodný soused z Hvězdárny. Povoláním expremier České republiky. Nikam nechodí, s nikým se nestýká, chuchelské reálie ho nezajímají. A tak aby se zabavil, tak  se rozhodl, že v podzimních volbách se za ČSSD stane senátorem. Kdo se domnívá, že i za Malou a Velkou, tak je úplně, ale úplně vedle. Kandidovat  bude za Ostravu?!

V Chuchli pravděpodobně existuje buňka sociální demokracie. Ta bohužel nevyvijí žádnou smysluplnou činnost. Důvodem je pád při posledních volbách, kdy v obci nezískala ani jediného zastupitele. A proč ten propad? Pamatujete si ještě někdo na tu humoristickou situaci?

Co kdyby pan Jiří Paroubek tu naší obecní sociální demokracii před podzimními komunálními volbami pomohl vstát z hrobu?!

7 Věk dámy se nikdy nemá vyřvávat do světa. Ale když je to herečka? | 13. května 2018 v 14:56 | Reagovat

Chuchelská rodačka Michaela Kuklová, Stunky,  nedávno oslavovala své padesáté výročí. Jako umělkyně, herečka, je neustále v plném pracovním nasazení.

Zásadní rolí jejího současné života je Eliška v muzikálu Tajemství. Na Letní scéně na Harfě jí chucheláci uvidí v oblíbené komedii Liga proti nevěře, která se stále těší velké návštěvnosti a to již po tři roky. A pak v nové komedii Raye Cooneyho Příště ho zabiju sám!

Spolek chuchelských seniorů uvažuje o společné návštěvě některého z  představení. A vy ostatní se můžete přidat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama