Chuchelská mateřská školka může dostat od státu obrovské peníze. Nyní bude záležet jen na obci jestli si o ně včas řekne?!

7. května 2018 v 23:05 | Rodiče předškolních dětí by se měli v této souvislosti hodně začít zajímat. Nyní záleží především na nich jak budou finance pro jejich milované ratolesti využity... |  Školka
Vedení chuchelského místního úřadu neustále pláče, že nemá peníze, a to jak na výstavbu nové školy, tak i na vybavení výpočetní technikou. Přitom magistrát hl. m. Prahy na obě problematiky vyčlenil stovky milionů korun. Už si o ně pan starosta a místostarostové na podnět okrašlovacího spolku řekli?

Když budou během provozu mateřské školy působit dvě učitelky společně,
dává to příležitost věnovat se individuálním potřebám dětí.
MŠMT

Měsíční plat učitelky za usilovnou, zodpovědnou, a náročnou každodenní práci je v průměru kolem 20 000 korun hrubého. Dobrou zprávou, i když stále bídnou, je, že od září dojde k navýšení o 15 procent.

Důležitou informací je, že učitelky v mateřských školkách budou mít více času na individuální péči o děti. Minimálně dvě a půl hodiny denně budou ve třídě učit ve dvou. Stát od ledna příštího roku školkám přidá více než dvě miliardy korun na takzvané překryvy. Jde o část dne, kdy jsou učitelky z ranní a odpolední směny ve třídě obě současně. I v této souvislosti by učitelky se mohly dostat k dalším záslouženým penězům.

Všimli jste si jak o chuchelské mateřince nevíme vůbec nic? A to na obci máme jak zpravodaj, tak i obecní internetové stránky. Jestli máte potřebu se k chuchelské školce vyjádřit, tak pište pod tento článek do komentářů. Jsme tady i pro vás...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama